Naujienos- News

2009 07 14
Faiko iš Sapieginės puikiai išsistatė darbinėje klasėje- ypač didelėje darbinės klasės geriausių Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos patinų konkurencijoje užėmė garbingą 10 prizinę vietą su įvertinimu puikiai ir padarė didžiulį įspūdį teisėjui. Didelis ūgis Faiko neleido konkuruoti dėl dar aukštesnių vietų. Esu be galo dėkinga Faiko šeimininkei Solanai, kuri rado laiko ir jėgų paruošti šunį darbinei klasei. Veislynui tai didelė garbė ir džiaugsmas turėti darbinėje klasėje savo atstovus. Anksčiau šią garbingą vėliavą nešė Vėtra iš Sapieginės, o šį sezoną, kai Vėtra augina vaikučius - estafetę perėmė jos gražiausias sūnus Faiko. Gilė iš Sapieginės labai stiprioje paauglių klasėje iš 17 kalių užėmė garbingą 2-ą vietą ir buvo puikiai aprašyta SV eksperto iš Vokietijos Andreas Rhudolf. Po ringo prieš visus žiūrovus ekspertas nurodė Gilę kaip pavyzdį, kaip turi atrodyti taisyklingos anatomijos vokiečių aviganio priekiniai kampai- petuko ilgis ir jo polinkio kampas. Gilė tikra šaunuolė - labai didžiuojuosi šia Vėtros dukra.
Plačiau
2009 07 08
Sulaukėmė vados nuo Vėtros iš Sapieginės ir Kwantum Klostermoor (Vokietija)
Vakar vakare Vėtra pagimdė tris vaikelius: du šunukus ir vieną kalytę. Mažiukai stiprūs ir aktyvūs, esame be galo laimingi.
2009 05 09
š.m. gegužės 9d. Vetra pakergta Vokietijoje su patinu Kwantum Klostermoor, kuris buvo V2 BSZS 2008. Kwantum'as yra gan artimas Vėtros giminaitis pagal motinos liniją. Jo senelė Giela Fiemereck yra tikra Vėtros motinos Gudanos Fiemereck (mano Bruknės) sesuo.
Plačiau
2009 04 29
Smagu- prasideda sezonas važinėjimo į sodybą ir pavasaris džiugina savo šiltomis dienomis. Ir mes ir šunys stebi gamtos prisikėlimą - Gilei daug objektų su kuriais reikia susipažinti: ir paukščiukai ir vabaliukai, kamanės skriedamos pasiutusiu greičiu ir su įjungta birbine - pats įdomaisias skraidantis objektas- kartais nerimauju, kad tik jos smalsumas liūdnai nesibaigtų - pas mus sodyboje tuntai laukinių vapsvų. Bet jau pernai metais turėjau švirkštą adrenalino atsargai- jei kartais sodyboje kokį dvikojį ar keturkojį gyvastį ištiktų anafilaksinis šokas.
Plačiau
2009 03 15
Kovo 14-15 dienomis Litexpo parodų centre Vilniuje vyko tradisinė šunų paroda CACIB. Šioje parodoje labai sėkmingai pasirodė Faiko iš Sapieginės, kuris kovo 14d. buvo 2 puikiai atviroje klasėje, o 15d. toje pačioje klasėje užėmė 1-ą vietą ir gavo CAC ir RCACIB titulus. Sveikiname šeimininkę Solaną. Daugiau Faiko nuotraukų skyrelyje "Veislyno šunys"
Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »