Naujienos- News

2009 09 29
Jau seniai su drauge Solana ieškojome veislynui dar vienos kalytės, skirtingų kraujų negu Vėtra, o tiksliau draugės Faiko.
Plačiau
2009 09 27
Rugsėjo paskutinį sekmadienį nusprendėme uždaryti sezoną ir sudalyvauti paskutinėje sezono specializuotoje parodoje Lietuvoje- Marijampolės Sūdūvos stadione, juolab, kad teisėjauti buvo pakviestas SV teisėjas Andreas Rhudolf. Lietuvoje vyksta dvi specializuotos parodos- paskutinį gegužės sekmadienį ir paskutinį rugsėjo sekmadienį. Pavasarį Gilė mažylių klasėje buvo pirma ir buvo įdomu pabandyti išstatyti jau vyresnėje- jaunimo klasėje. Važiavome į parodą be didelių ambicijų, nes tai jau buvo trečia specializuota paroda per rugsėjo mėnesį ir pridėjus kelionę į BSZS 2009 Ulme jautėsi kelionių nuovargis. Visą savaitę iki parods nieko nedarėme su šuniu- kaip sakant, ko neprivalgei- neprilaižysi. Visus planus dėl paruošimo nukėlėme sekančiam parodų sezonui - juolab, kad svarbiausia dabar padaryti Gilei klubo sąnarių ir alkūnių dispalzijos tyrimus Vokietijoje. Paroda buvo nepaprastai nuotaikinga ir super maloni- susitikome visą būrį puikių žmonių, su kuriais visą dieną maloniai besišnekučiuodami praleidome laiką. Net nespėjau "susiparinti" prieš eidama į ringą statyti Gilės. Giliukas prastai apsirašė, nors stovėsenoj stovėjo kaip visada super, bet nekaip prabėgo - todėl po aprašymo išėjo tik 5. Teko truputį padirbėti, kad atsikovoti per aprašymą prarastas pozicijas - kas man buvo ypač malonu. Nes Gilės stiprioji pusė šį sezoną yra jos antomija ir todėl geriausia ji atrodo stovėsenoj. Judesyje kaip tėvas ir senelis šiek tiek krenta ant priekio- mano supratimu dėl labai ilgo peties ir gero priekinio kampo. Bet aš stirpia dėl to nepergyvenu,nes nei tėvui nei seneliui tai nesutrukdė puikiai pasirodyti didžiausioje pasaulinėje VA parodoje Vokietijoje BSZS. Kaip pasakė jau pirmoje parodoje SV teisėjas H.Sheerer- jai trūksta teisingo treiningo, kuom ir reikės užsiimti per žiemą. Vienžo Gilukas puikiai užbaigė sezona tapdama Lietuvos jaunimo klasės vice -mis (2SG). Labai dėkinga Honoratai už puikias paskutinės parodos akimirkas įamžintas fotonuotraukose.
Plačiau
2009 09 19
Gilė iš Sapieginės 2009 Baltijos šalių VA čempionate užėmė 5ą vietą - 20 kalių ringe. Pirmą kartą Giliukui teko startuoti jaunimo klasėje- parodos dieną jai buvo vos daugiau, kaip 12 mėnesių. Šioje klasėje startuoja šunys 12-18 mėnesių amžiaus. Bet mažiukė tikrai manęs nenuvylė- stabilūs geri rezultatai viso sezono metu- didžiausiuose kaimyninių šalių VA čempionatuose ir parodose rodo tikrai gerą merginos išsivystymą ir potencialą ateičiai.
Plačiau
2009 08 30
rezultatai paskelbti oficialiame SV puslapyje http://www.schaeferhund.de/site/index.php?id=1059 Labai džiugu pranešti, kad Kwantum Klostermoor- paskutinio Vėtros lizdo šuniukų tėvelis pelnytai iškovojo 4VA (rinktinė klasė)tarp beveik 200 geriausių pasaulio darbinės klasės patinų. Mažiukai gali didžiuotis savo tetuku, kuris ne tik gražus, bet ir puikiai išlaikė kandimo testą parodoje ir padarė visiems didžiulį įspūdį, kaip puikaus temperamento labai ryškus patinas.
Plačiau
2009 08 24
Labai norėčiau palinkėti naujiesiems šeimininkams sėkmės auginant šiuos nuostabius mažylius. Šuo yra žmogaus draugas ir kuo geriau jūs suprasite šių mažų sutvėrimų prigimtį- tuo nuoširdesne draugyste jums atsidėkos geriausias žmogaus draugas - šuo. Tegul meilė mus veda į pažinimą, o ne i beprotybę. Su geriausiasi linkėjimais - Laima. O dabar įdėsiu paskutines nuotraukytes Hito iš Sapieginės. Mažylis taip prisiglaudęs miegojo paskutinę naktį prie mamos lyg nujausdamas, kad jau sekančią dieną teks iškeliauti į didijį žmonių pasaulį.
Plačiau
2009 07 18
CAC paroda Ukmergėje/Faiko iš Sapieginės CAC, Parodos nugalėtojas (geriausias patinas)/sveikinam Faiko šeimininkę Solaną
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »