Naujienos- News

2010 03 09
Fotografau televizijos ekrane, todėl nuotraukų kokybė švelniai tariant ne kokia, bet labai norėjosi užfiksuoti šias istorines "holivudines' akimirkas veislyno gyvenime.
Plačiau
2010 02 18
Kovo viduryje veislyne laukiama vada nuo trečio pasaylyje patino Yukon bastillie. Nors Jukonas ir trečias pasalulyje šuo "šou" parodoje, bet šio patino pasirinkimo pagrindas buvo jo ir jo kraujo linijos pagal tėvą Hill Farbenspiel charakterio savybės, kurias jie stabiliai perduoda savo vaikams. Labai tikiuosi "bombinių" charakterio prasme vaikų ir taip pat turiu viltį, kad jie paveldės abiejų tėvų geriausias savybes.
Plačiau
2010 01 18
Kadangi žurnalas "Strana nemeckoj ovcharki" jau išleistas, galiu įdėti ir į savo internetinį puslapį šio straipsno neredaguotą rusišką versiją. Žurnalas labai populiarus Rusijoje, bet Lietuvoje nedaug kas jį gauna, gal bus įdomu paskaityti.
Plačiau
2009 12 12
Giliukas turi naujus nuostabius namus ir pačią geriausią pasaulyje šeimą. Manęs neapleidžia jausmas, kad Gilė galų gale atsidūrė toje erdvėje ir vietoje, kuri jai ir buvo skirta nuo gimimo. Ačiū Loretai, Sauliui ir vaikams Ignui,Benui, Miglei ir Simui už supratimą ir meilę šiai mažai nenuoramai. Šeimos narių nuotraukos.
Plačiau
2009 11 27
Netikėtai sulaukiau skambučio su pasiūlymu veilsyno šunims filmuotis televizijos seriale. Žmogui ieškojusiam dviejų vokiečių aviganių serialui aišku didžiausią įspūdį paliko Faiko nuotraukos ir sutarėme pabandyti. Jaučiau, kad puikiai dresuota Vėtra ir gražuolis Faiko puikiai tiks serialo šunų rolei. Jau nusifilmavome pirmose scenose. Šunys nenuvylė ir puikia suvaidino savo roles.
Plačiau
2009 11 22
Jau kuris laikas prie mūsų savaitgalinių pasivaikščiojimų po Nemenčinės miškus prisijungia Vėtros ir Kwantumo Klostermoor sūnus iš paskutinio lizdo - Harko iš Sapieginės. Išraiškingas ir greit augantis labai simpatingas ilgakojis šuniukas.
Plačiau
2009 10 18
Iš tikrųjų ruduo nepaprastas ir paslaptingas metas. Beveik mėnesį važinėjome po parodas ir praleidome patį gražiausią laiką neaplankę savo sodybos.
Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »