Naujienos- News

2011 07 22
Liepos 22d. Rūgpieniuose sulaukėme ilgai lauktų svečių - kaime viešėjo Gilės šeimininkai Loreta su Saulium su vaikais Ignu ir Benu. Dviejų šeimų konsiliumas nusprendė netraumuoti Gilės ir nevežti jos į Rūgpienius, kur ji užaugo. Smagiausias buvo susitikimas vaikų su vaikasi.
Plačiau
2011 07 05
2011m. birželio 14d. Vėtra iš Sapieginės savo 7 metų gimtadienio proga pagimdė Snieguolę ir keturis Nykštukus (1 mergytė ir 4 berniukai). Tėvelis klasikinio tipo, labai temperamentingas patinas iš Vokietijos Willow Heidknapp V36 BSZS 2010. Daugiau informacijos skyriuje Vados-Litters
Plačiau
2011 06 30
įdėsiu keletą nuotraukų iš specializuotų vokiečių aviganių parodų Rusijoje- Nataša, Italo šeimininkė labai mėgsta parodas, todėl Italo(Mačio) jau tapo Rusijos žvaigžde.
Plačiau
2011 03 11
Sveikinam Italo šeimininkę Natašą ir linkime dar daug pergalių ateityje. Taip pat Italo pasirodė ne tik gražuolis blondinas, bet ir labai gabus šuo dresūrai. Nataša atsiuntė keletą nuotraukų iš pirmos Italo sulaikymo pamokėlės.
Plačiau
2011 01 01
Kadangi Romas nusprendė gyventi sodyboje Rūgpieniuose visus metus, nusprendėme pradėti veisti mėsinės veislės triušius. Veislė vadinasi Naujosios Zelandijos baltieji arba sutrumpintai - Zelandai. Veislinius triušiukus su dokumentais ir tatuiruotėmis ausytėse atsivežėme iš Lenkijos ir Čekijos. Nors triušių veislė yra mėsinė, bet ačiū dievui dar nei vieno neteko suvalgyti- visi triušiukai pakliuvo triušininkams kaip veislinė medžiaga.
Plačiau
2010 11 11
Kaip yra man kažkada sakęs vienas indų vienuolis: viskam yra vieta, laikas ir dievo palaima. Taip atsitiko ir su Italo, kurį mes nuo vaikystės dėl labai anskti nusileidusių sėklidžių vadinome Mačio. Mačio surado nuostabius namus Maskvoje, kur jis yra mylimas, prižiūrėtas,išpuoselėtas ir turi nuostabę šeimininkę Natašą ir netikrą "brolį" Dorianą. Voljerinis kaimo bernas pakliuvo į Rusijos sostinės ištaigingą butą. Kadangi nuo 2011m. sausio 1. pakeistas vokiečių aviganių standartas ir ilgaplaukiai VA tapo FCI pripažįstama veisle,Nataša ruošiasi aktyviai dalyvauti su Mačio parodose.
Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »